Młoszy specjalista ds. logistyki, WARSZAWA

Jesteśmy globalnie działającą firmą handlową pośredniczącą w transakcjach w branży FMCG, spożywczej, paszowej i chemicznej (chemia industrialna). Współpracujemy z firmami w ponad 125 krajach na całym świecie.

W roku 2021 tworzyliśmy zespół składający się z 35 specjalistów, aktualnie zatrudniamy już ponad 100 osób, otworzyliśmy 2 biura regionalne - w Lublinie i Hiszpanii.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku, zatrudniającym profesjonalistów w swojej dziedzinie. W ludziach szukamy pasji i motywacji, a nie pochodzenia, doświadczenia czy historii.

Zobacz jak się u nas pracuje!

Obowiązki:

  • Organizowanie transportu morskiego oraz drogowego m.in. na terenie Europy i Azji dla produktów takich jak FMCG, surowce chemiczne, spożywcze, paszowe

  • Odpowiedzialność za czynności związane z odprawą towarów

  • Prowadzenie dokumentacji importowo-eksportowej
    Kontakt z przewoźnikami

  • Ścisła współpraca z działem handlowym oraz innymi działami firmy

Wymagane umiejętności i doświadczenie:

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku logistyka

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (wykorzystujemy ten język do codziennych kontaktów ze współpracownikami i kontrahentami)

  • Zaangażowanie i skuteczność w działaniu

  • Komunikatywność oraz dobra organizacja czasu pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie logistyczne zdobyte w pokrewnej branży (surowce spożywcze, chemiczne, paszowe, gotowe produkty FMCG)

Co oferujemy:

  • Nowoczesne biuro w samym sercu Warszawy (Rondo Daszyńskiego)

  • Dbamy o work-life balance

  • Perspektywa rozwoju w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej

  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowych FitProfit

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego z native speakerem

  • Spotkania integracyjne, np. piwne piątki, wyjścia zespołowe, imprezy świąteczne

  • Współpraca z pomocnym, międzynarodowym zespołem, nastawionym na nieformalne i bezpośrednie relacje oraz pracę zespołową

Data publikacji: 2024-04-21