Magazynier/Operator Wózka Widłowego, ŁÓDŹ

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zakres obowiązków:

  • transport materiałów pomiędzy różnymi obszarami produkcji

  • załadunek i rozładunek przy użyciu wózka widłowego

  • zaopatrywanie linii produkcyjnej w materiały

  • składowanie surowców w magazynie wysokiego składowania

  • współpraca z zespołem produkcyjnym

Wymagania:

  • posiadanie ważnych uprawnień UDT (I WJO)

  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stałe wynagrodzenie + premia frekwencyjna + dodatek nocny

  • szkolenia wstępne wprowadzające na stanowisko pracy

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, podwyższony dodatek nocny

  • autobus pracowniczy - darmowy dojazd z Łodzi, Łaska, Dobronia i Pabianic!

Data publikacji: 2024-04-21