Magazynier kompletacja zamówień, ŚWIĘTOCHŁOWICE

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Zadania:

  • zbieranie zamówień przy użyciu skanera;

  • konfekcjonowanie, pakowanie i oklejanie produktów.

Wymagania:

  • motywacja do pracy;

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w sobotę!:

  • predyspozycje do pracy fizycznej;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • dokładność i systematyczność;

  • mile widziany status ucznia/studenta - nie musisz mieć doświadczenia!

Oferujemy:

  • pracę tymczasową w oparciu o umowę zlecenie (odprowadzane składki: emerytalne, rentowe i wypadkowe) + możliwość składki chorobowej - jesteś w pełni ubezpieczony!;

  • możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę już po 6 miesiącach;

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00;

  • stawkę: 27,70 zł brutto/h;

  • dodatek w wysokości 300 zł brutto za przepracowanie minimum 160 godzin w miesiącu i obecność w każdy poniedziałek oraz minimum jedną sobotę w miesiącu;

  • dodatek w wysokości 8 zł brutto/h za pracę w godzinach nocnych - stawka 35,70 zł brutto/h;

  • premię wydajnościową w kwocie ok. 300 zł brutto/mies.;

  • dojazd pracowniczy liniami autobusowymi: 74, 139, 165, 632, 130N;

  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego.

Data publikacji: 2024-04-25