Magazynier Operator Wózka Widłowego, BIELANY WROCŁAWSKIE

Grupa Geis to niemiecka firma logistyczna istniejąca na rynku od ponad 20 lat zapewniająca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie transportu. Jesteśmy jedną z wiodących firm transportowych i logistycznych w Europie Środkowej. Obecnie do pracy w Spółce Geis PL poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Przyjęcie i wydanie towaru (dostawy, dystrybucja).

  • Rozładunek i załadunek samochodów dostawczych i odbiorczych.

  • Przeładunki samochodów liniowych.

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej.

  • Tworzenie struktur towaru.

  • Transportowanie towarów z obszaru przyjęcia do strefy składowania.

  • Realizacja powierzonych zadań w ramach prowadzenia gospodarki magazynowej.

Nasze oczekiwania:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dokładność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - pełen etat.

  • Praca na zmiany (3 zmiany) bez pracy w weekendy.

  • Szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, prywatna opieka medyczna, na preferencyjnych warunkach - grupowe ubezpieczenie na życie).

  • Stabilne zatrudnienie i udział w ciągłym rozwoju międzynarodowej organizacji.

  • Motywujące wynagrodzenie

  • Dobra atmosfera pracy i możliwość uczenia się od innych.

Dodatkowe informacje pod numerem: 698 611 813.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Data publikacji: 2024-04-21