Magazynier Operator wózka widłowego, PIEKARY ŚLĄSKIE

STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie. Jesteśmy zespołem pełnych pasji profesjonalistów, ceniących kreatywne podejście do pracy. Posiadamy najważniejsze, międzynarodowe certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkcji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, produkcji, magazynowania oraz logistyki produktów.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Magazynier - Operator wózka widłowego (k/m)

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Region: woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • Praca w magazynie (również mroźniczym) przy regałach wysokiego składowania,

  • Obsługa wózków widłowych bocznych.

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w porze nocnej),

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych.

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,

  • Dodatek frekwencyjny,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

Data publikacji: 2024-04-21