Magazynier z UDT, TYCHY

HR Sigma to dynamiczna firma specjalizująca się w obszarze rekrutacji i doradztwa zawodowego.

Nasza misja polega na pomocy kandydatom w znalezieniu odpowiedniej pracy oraz w rozwijaniu ich kariery zawodowej.

Nasz zespół ekspertów jest gotowy, by pomóc Ci osiągnąć sukces w świecie pracy.

Na chwilę obecną poszukujemy Magazyniera

Miejsce pracy: Tychy - Tereny przemysłowe

Zadania:

  • Przewóz komponentów z wykorzystaniem wózka widłowego niskiego składowania,

  • Obsługa programów magazynowych,

  • Opieka nad magazynem,

  • Współpraca z kierownikami i brygadzistami na produkcji.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B ,

  • uprawnienia UDT,

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera,

  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany , 4bop,

  • Sumienność, odpowiedzialność, dokładność,

  • Gotowość do nadgodzin - dodatkowo płatne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową - możesz zacząć od zaraz!

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością rozwoju zawodowego,

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie i pozytywną atmosferę.

Jeśli szukasz pracy a nasza oferta wpadła Ci w oko, skontaktuj się z nami za pośrednictwem portalu lub wyślij swoje CV na adres: [email protected] w tytule wpisując nazwę stanowiska!

Czekamy na Ciebie!

Odwiedź naszego facebooka https://www.facebook.com/hrsigma1

Klauzula RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Agencja HR SIGMA jest wpisana od 2013 roku do Krajowego Rejestru Agencji zatrudnienia pod numerem 9591.

Data publikacji: 2024-04-21