Magazynier z uprawnieniami od zaraz kompletacja sprzętu sportowego, ŁÓDŹ

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:



  • kompletowanie zamówień,

  • obsługa skanera,

  • obsługa wózka widłowego.

Wymagania:



  • znajomość obsługi komputera,

  • obsługa wózków widłowych UDT.

Oferujemy:



  • system premiowy,

  • pracę na 2 zmiany e godzinach 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00.


 


 


Zapraszamy do kontaktu:


+48 508 040 106


+48 571 306 080


 


Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.


Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Data publikacji: 2024-04-21
APLIKUJ