Magazynier, MODLNICZKA

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Magazynier

Nr.Ref.: AZ/MAG/02/2024

Miejsce pracy:

Modlniczka

Obowiązki:

- Obsługa wózka widłowego

- Kompletowanie zamówień

- Etykietowanie

Informacje o wakacie:

- Umowa o pracę

-Praca na 2 zmiany w systemie czterobrygadowym praca po 12 h

- Wynagrodzenie od 5000-5500 brutto w zależności od kwalifikacji

- Pierwsze tygodnie pracy będą w Modlniczce, później praca w Olkuszu

Wymagania:

- Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego

-Gotowość do pracy po 12 godzin

-Zaangażowanie i chęć do pracy

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Data publikacji: 2024-04-27