Manager ds. Logistyki, KĘPNO

Naszym klientem jest firma działająca na rynku ponad 30 lat i projektująca oraz dostarczająca komercyjne tunele foliowe, szklarnie, rynny do podłoża i powiązane systemy uprawy dla wielu najlepszych hodowców na świecie. Centrala firmy znajduje się w Wielkiej Brytanii, natomiast rekrutację prowadzimy dla spółki córki w Polsce, która w związku rozszerzeniem obsługiwanego rynku i rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko Managera ds. logistyki.

Wymagania

Wiedza i doświadczenie z zakresu logistyki i zarzadzania łańcuchem dostaw,

Wiedza i doświadczenie z obszaru zarzadzania zespołem,

Komunikatywność́, dobra organizacja pracy, dokładność́,

Znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym,

Bardzo dobra obsługa komputera i doświadczenie w korzystaniu z oprogramowania biurowego.

Zadania

Manager ds. logistyki odpowiedzialny będzie za zarządzanie zespołem realizującym procesy logistyczne i magazynowanie, poprzez:

Nadzorowanie procesu dostaw,

Optymalizacja procesów logistycznych i zarządzanie pracą magazynu,

Zarządzanie zapasami,

Współpraca z dostawcami i innymi partnerami łańcucha dostaw w celu,

Zarzadzanie ryzykiem w łańcuchu dostaw,

Optymalizacja kosztów transportu i logistyki,

Zarządzanie zwrotami od klientów oraz reklamacjami dotyczącymi dostaw,

Monitorowanie wskaźników i zarządzanie danymi,

Raportowanie do zarządu.

Nasz klient oferuje

Stałą pracę w formie umowy o pracę

Stałe wynagrodzenie

System szkoleń wewnętrznych

Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym

Data publikacji: 2024-04-27