Manager ds. rozwoju biznesu maszyny vendingowe systemy RFID m/k, WARSZAWA

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad zespołem ds. wdrażania, w tym rekrutacja, szkolenie, ocena pracy oraz motywacja pracowników,

  • Tworzenie procesów i warunków współpracy z Klientami dla nowych systemów i serwisów,

  • Opracowywanie i nadzorowanie planów wdrożenia serwisów i systemów u Klientów: maszyny vendingowe, skanery, systemy Kanban, e-procurement, systemy RFID i inne,

  • Zapewnienie terminowego i efektywnego przebiegu procesu wdrożenia,

  • Aktywny udział we wdrażaniu serwisów i systemów u Klientów,

  • Poszukiwanie możliwości ulepszeń i rozwijania nowych projektów,

  • Utrzymywanie regularnej komunikacji z Klientami w celu monitorowania postępów wdrożenia, rozwiązywania problemów, konfiguracji i dostosowywania rozwiązań biznesowych,

  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów technicznych oraz organizacyjnych, które mogą pojawić się u Klientów,

  • Testowanie rozwiązań IT przed finalnym wdrożeniem u Klientów,

  • Przeprowadzanie szkoleń dla działu sprzedaży oraz Klientów dotyczących obsługi i zarządzania systemami i serwisami,

  • Śledzenie kluczowych wskaźników wydajności systemów i serwisów oraz przygotowywanie regularnych raportów,

  • Ścisła współpraca z Centralą firmy i zespołami międzynarodowymi,

  • Współpraca z wewnętrznymi zespołami w celu projektowania, opracowywania i wdrażania projektów z obszaru e-procurement.

Oczekiwania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz wdrażaniu serwisów i systemów lub podobnych rozwiązań technologicznych,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z informatyką, technologią, zarządzaniem projektami),

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,

  • Znajomość branży maszyn vendingowych, skanerów, systemów Kanban, e-procurement, systemów RFID,

  • Poparta doświadczeniem znajomość procesów zakupowych u Klientów,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Dobra znajomość SAP, MS Office - warunek konieczny,

  • Znajomość platform zakupowych: Ariba, Coupa, OCI i inne,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji,

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych na terenie całej Polski.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji,

  • Pracę w systemie hybrydowym lub Home Office,

  • Potrzebne narzędzie do pracy: laptop, telefon oraz samochód służbowy,

  • Udział w międzynarodowych szkoleniach w Polsce i za granicą,

  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć sportowych).

Data publikacji: 2024-04-21