Marketing Automation Engineer Remote, ŁUCKA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Dla naszego klienta z branży lotniczej poszukujemy Marketing Automation Engineer. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w ciekawym projekcie!

  • Stawka: 80-130 zł/h netto na B2B
  • Tryb pracy: 100% zdalna
  • Zapotrzebowanie: Pełen etat
Codzienne zadania:
  • Zarządzanie i rozwój kampanii zdarzeniowych - przetwarzanie payloadów na sygnały do kampanii, modyfikacje zw. z testowaniem kampanii
  • Budowa automatycznych kampanii batchowych w kanałach email, sms, push
  • Architektura środowiska analitycznego w zakresie marketing automation (konfiguracja przeliczeń, optymalizacja, monitoring)
  • Integracja marketing automation z narzędziami zewnętrznymi
  • Utrzymanie i rozbudowa modelu danych we współpracy z inżynierami danych
  • Analiza efektywności kampanii, rekomendacje usprawnień
  • Kontrola jakości i rozwój procesu alertowania poprawności generowania kampanii
  • Udział w projekcie wyboru i wdrożenia Customer Data Platform
  • Wsparcie w zarządzaniu szablonami maila

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe - Matematyka, Informatyka, Data Science, Big Data i pokrewne
  • 2 lata doświadczenia z narzędziem Adobe Campaign lub podobnych (SAS, Salesforce, Synerise, Unica, Eloqua etc)
  • Znajomość języka Python umożliwiająca przygotowanie, zarządzanie i edycję komponentów kampanii real-time
  • Doświadczenie ze SQL
  • Dobre rozumienie zagadnień Rest API
  • Język angielski na poziomie B2
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z danymi w chmurze (Azure function app, API management services, Databricks, Azure Data Factory)
  • Znajomość HTML, CSS
Oferujemy:
  • Przelew w dogodnej formie (bez split payment)
  • Krótki 14-dniowy termin płatności faktury
  • Oferujemy bogaty pakiet usług prywatnej opieki medycznej
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit (umożliwiającej zamawianie kart Multisport, kart przedpłaconych do Ikea, Zalando, Notino i wielu innych)

Czego wymagamy?

2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Python
  • SASS
  • Salesforce
  • SQL
  • REST
  • Azure
  • HTML/CSS
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 80-130 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie

Kim jesteśmy?
Jesteśmy zespołem dynamicznych, doświadczonych Konsultantów i Ekspertów, działających na polskim i europejskim rynku B2B od niemal 20 lat. W wyniku dotychczasowej, długotrwałej współpracy naszej kadry oraz wspólnie zrealizowanych przedsięwzięć, powstał pomysł na wspólną realizację nowych rozwiązań ukierunkowanych na innowacyjne technologie wspierające procesy biznesowe klientów, w unikalny, niespotykany na rynku sposób.
Data publikacji: 2024-04-21