Mechanik maszyn rolno-szkółkarskich, GLAMSBJERG

Mechanik maszyn rolno-szkółkarskich

Rozpoczęcie pracy:  od zaraz

Zakończenie prac: Na stałe, możliwość zjazdów co 4-5 tygodni na tydzień

Ilość wakatów: 2

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Naprawa, konserwacja i modernizacja ciągników, maszyn i sprzętów rolniczych,

  • Serwis oraz przeglądy okresowe maszyn rolniczych,

  • Diagnostyka i usuwanie usterek,

  • Optymalizacja maszyn,

  • Doradztwo w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyny,

  • Prawidłowe użytkowanie oraz wykazywanie należytej dbałości o powierzone narzędzia.

OCZEKUJEMY

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Samodzielność i odpowiedzialność,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Preferowane wykształcenie kierunkowe (zasadnicze zawodowe,  mechaniczne),

  • Doświadczenie w spawaniu maszyn rolniczych i umiejętności ślusarskie będą dodatkowym atutem,

  • Dyspozycyjność, praca na stałe,

  • Odpowiedzialność i sumienność.

OFERUJEMY

  • Średnie zarobki miesięczne netto  po odliczeniu mieszkania i podatków​: 13000 PLN

  • 11700 podstawa + 1800 PLN pieniądze wakacyjne

  • Pomoc w organizacji mieszkania

  • Pomoc administracyjną  w Danii

Data publikacji: 2024-04-28