Mechanik samochodów osobowych ciężarowych Holandia, DEN BOSCH

NXT. Start to zespół osób, których nadrzędnym celem jest dopasowanie idealnej oferty pracy do Twoich kwalifikacji i wymagań. Specjalizujemy się w rekrutacji w zawodach produkcyjnych i technicznych. Podejmując przez nas pracę decydujesz się na wyjazd do sprawdzonych Pracodawców.

Podczas całego procesu rekrutacyjnego i zatrudnienia możesz liczyć na wsparcie naszych polskojęzycznych koordynatorów. Sprawdź ofertę i aplikuj!

Nasza oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zapewnione zakwaterowanie (wyposażone pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)
  • zwrot kosztów transportu pomiędzy zakwaterowaniem a miejscem pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach oraz w weekendy (zależne od pracodawcy)
  • holenderską lub polską umowę – możliwość wyboru przez Pracownika
  • ubezpieczenie
  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z przyjazdem do pracy w Holandii
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Twoje obowiązki:

  • Diagnozowanie i wykrywanie usterek (mechanicznych i elektrycznych) za pomocą nowoczesnego sprzętu oraz oprogramowania
  • Wykonywanie napraw i prac konserwacyjnych
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalności i jakości po przeprowadzonych naprawach
  • Możliwa też praca dla lakierników i wulkanizatorów

Praca z ciężarówkami Mercedes-Benz w firmie zatrudniającej kilka tysięcy pracowników, z wieloletnią tradycją.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Prawo jazdy i własny samochód (mile widziane

NXT START Sp. z o. o. - agencja zatrudnienia (KRAZ 25823).

Data publikacji: 2024-04-28