Mechanik samochodów osobowych, NIJMEGEN

Socpol HR (cert. 23912) oferuje pracę w Holandii  w zawodzie:

Mechanik samochodów osobowych

Miejsce pracy: Krimpen, Hogeveen, Nijmegen, Arnhem, Veenendaal

Główne zadania:

Przeglądy oraz naprawy  pojazdów osobowych

Diagnostyka samochodowa, wyszukiwanie usterek

Naprawa, wymiana części i płynów eksploatacyjnych

Obsługa programów komputerowych do diagnostyki pojazdów samochodowych

Wymagane:

Wykształcenie kierunkowe mile widziane

 Min 4 letnie   doświadczenie w zawodzie w tym jako mechanik samochodów Volkswagen

Umiejętność diagnozowania usterek

Umiejętność obsługi programów komputerowych do diagnostyki pojazdów samochodowych

Komunikatywna znajomość języka  angielskiego

Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferta pracodawcy:

Umowa o pracę  na holenderskich warunkach

Wynagrodzenie: 600,0 ,0 - 625,0 Euro netto/ tydzień (40,0 rbg)

Pracodawca organizuje  i opłaca zakwaterowanie

Prosimy o  przesłanie CV w  j  polskim i  angielskim i ujęcie na CV nst. klauzuli:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych   zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy Socpol HR oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe  są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie

Data publikacji: 2024-04-27