Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu, PIEKARY ŚLĄSKIE

STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie. Jesteśmy zespołem pełnych pasji profesjonalistów, ceniących kreatywne podejście do pracy. Posiadamy najważniejsze, międzynarodowe certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkcji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, produkcji, magazynowania oraz logistyki produktów.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu (k/m)

Miejsce pracy: Piekary Śląskie, Chorzów

Region: woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej (serwis, remonty, regulacje, przeglądy okresowe i naprawy) maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Praca stacjonarna w zakładzie produkcyjnym.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Praktyczna wiedza z zakresu obsługi technicznej maszyn,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV.

Oferujemy:

  • Pracę w prężenie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Szkolenia branżowe,

  • Dodatek frekwencyjny,

  • Dostęp do nowoczesnych maszyn, narzędzi i części,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Bony świąteczne i urodzinowe.

Data publikacji: 2024-04-21