Menedżerka Menedżer Obszaru Sprzedaży, PIŁA

Polski rynek ubezpieczeniowy ma duży potencjał, dlatego w naszych strukturach sprzedaży jest miejsce dla nowych ekspertów. Zapraszamy do współpracy kreatywnego Menedżera, z inicjatywą i sukcesami zawodowymi. Nowe środowisko, to nowe możliwości.

Dobry, solidny partner to więcej niż połowa sukcesu. Działamy w Polsce od 25 lat z myślą o potrzebach naszych klientów, oferując rozwiązania ubezpieczeniowo - finansowe. Budujemy kulturę współpracy i aktywnego poszukiwania nowych rozwiązań.

Dlaczego właśnie z nami? Przeczytaj co zapewniamy:

  • Atrakcyjne wieloskładnikowe wynagrodzenie (prowizje, premie i pozostałe) - masz realny wpływ na poziom swoich dochodów

  • Rozwój kompetencji związanych z pracą z zespołem - zapewniamy Ci profesjonalny system szkoleń menedżerskich

  • Kompleksowe wdrożenie do pracy - od początku otrzymujesz wsparcie doświadczonego mentora oraz zespołu rekrutacyjno - wdrożeniowego

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B

  • Elastyczny czas i tryb pracy

  • Źródło wiedzy w postaci współpracy z ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń

  • Programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, np. wycieczki zagraniczne

Dodatkowo oferujemy:

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Program poleceń

  • Program emerytalny

  • Opiekę medyczną

  • Pakiet sportowy

  • Zniżki na ubezpieczenia

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pomoc finansową w przypadku chorób i zdarzeń losowych, w ramach członkostwa w naszej Fundacji

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja i wdrażanie do zespołu nowych Doradców Ubezpieczeniowych

  • Odpowiedzialność za realizację indywidualnych i zespołowych realnych planów sprzedażowych

  • Zarządzanie celami i kluczowymi wskaźnikami efektywności

  • Motywowanie i koordynacja pracy swojego zespołu oraz prowadzenie szkoleń dla Doradców Ubezpieczeniowych

  • Inicjowanie i realizowanie działań mających na celu rozwój biznesu

  • Budowanie długofalowych relacji w ramach portfela klientów

  • Ciągłe doskonalenie wiedzy o produktach i sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, rekrutacji i zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • Potwierdzone sukcesy w sprzedaży i rekrutacji

  • Wysokie umiejętności analizy i interpretacji wyników sprzedażowych oraz wdrażanie opartych o nie rozwiązań

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność planowania pracy podległego zespołu

  • Wykształcenie wyższe, min. średnie

  • Znajomość social mediów i zainteresowanie aktualnymi trendami rekrutacyjnymi będą dodatkowym atutem

Wyślij do nas swoje CV. Aplikuj do TU Allianz Życie Polska S.A. - miejsca, w którym deklaracja spotyka się z rzeczywistością.

Data publikacji: 2024-04-21