MIĘDZYNARODOWY KIEROWCA CIĘŻARÓWKI PL IT DE BE FR AT CH NL PL/UA, BIERUŃ

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 17 900 PLN
Zakres obowiązków:
  • Bertani Poland rekrutuje kierowców.
  • Oferta pracy dla kierowców ciężarówek z kat. prawa jazdy C+E z doświadczeniem na autotransporterach lub bez (do przeszkolenia).
  • Jesteśmy międzynarodową firma transportową specjalizującą się w przewozie samochodów. Transportujemy pojazdy na terenie Europy centralnej. Oferujemy różnorodne systemy pracy: w pełnym wymiarze miesięcznym (zjazdy na bazę co 2 tygodnie) lub 3/1 lub 2/2 lub 2/1.
  • - wynagrodzenie zasadnicze + premie w zależności od osiągnięć 13000,00 - 15500,00 pln netto w wymiarze pełnego miesiąca pracy
  • - wynagrodzenie zasadnicze + premie w zależności od osiągnięć 9000,00 - 11500,00 pln netto w systemie 3/1 lub 2/1
  • - wynagrodzenie zasadnicze + premie w zależności od osiągnięć 5500,00 - 6500,00 pln netto w systemie 2/2
  • - oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, pracę z profesjonalnym zespołem logistycznym, pakiet socjalny, 2 tygodniowe szkolenie.
  • - na czas szkolenia oferujemy zakwaterowanie i wyżywienie
  • - stałe trasy oparte na kontraktach długoterminowych (trasy międzynarodowe: Polska, Włochy, Niemcy, Belgia, Francja, Austria, Szwajcaria, Niderlandy)
  • - rozliczenie czasu pracy wg prawa regulującego prace kierowcy międzynarodowego

Zmianowość: ruch ciągły
praca w wolne dni
Data publikacji: 2024-03-04