Mid/Senior Golang Developer Remote, WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Do projektu związanego z rozwojem platformy technologicznej serwisów online poszukujemy osoby na stanowisko Golang Developera. Poszukujemy zarówno na stanowisko regular jak i senior.

Warunki zaangażowania:
  • Branża: medialna
  • Lokalizacja: 100% zdalnie / hybryda (Warszawa i Kraków)
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)
Stawka:
  • Regular: do 140zł/h
  • Senior: do 160zł/h

Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo (12msc+ z opcją dalszego przedłużenia)

Zakres obowiązków:
  • Zakładanie i konfigurowanie repozytorium oraz aplikacji.
  • Kreowanie kodu dostosowanego do wymagań biznesowych przy użyciu wybranej technologii.
  • Tworzenie klarownej struktury usług, co umożliwia efektywny proces rozwoju i utrzymania aplikacji
  • Opracowywanie testów

Kogo poszukujemy?

Doskonała znajomość:
  • Golang
  • MongoDB, MySQL
  • mechanizmów cache'owania (Redis, Memcached, Varnish)
  • Praktycznego wykorzystanie kolejek (RabbitMQ)
  • API RESTful i GraphQL
  • HTTP/2
  • Docker
  • CI/CD (preferowane: Github Actions)
  • AWS Cloud (Lambda, DynamoDB, ELB, Cloudfront, S3)

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Golang
  • MongoDB
  • MySQL
Mile widziane:
  • Docker
Języki:
  • Polski
  • Angielski (mile widziane)

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 130-160 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Kim jesteśmy?
We are a leading IT consultation company focused on providing top-notch technology services. Our core values are centered around transparency, integrity, and innovation. We are committed to fostering a culture that emphasizes professionalism and collaboration while delivering quality solutions to our clients.
Data publikacji: 2024-04-21