Mid Java Developer, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Na początek konkrety:​

  • Możliwa forma współpracy: B2B
  • Stawka: 90-110 zł/godz.
  • Tryb pracy: Hybrydowy (konieczność przyjazdów do siedziby klienta w Warszawie 1x w tygodniu)
Kilka słów o projekcie:
  • Duży projekt w sektorze publicznym
  • Rozwój i utrzymanie najważniejszych systemów w kraju
  • Dyżury za pół roku/rok (po wdrożeniu pracownika), które są dodatkowo płatne (dojazd w razie Incydentu)
Zakres obowiązków:
  • Programowanie nowych funkcjonalności
  • Testowanie
  • Bug fixing
  • Współpraca z analitykami

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w roli Java Developera
  • Biegła znajomość Java i pakietów wchodzących w skład JDK poparta doświadczeniem projektowym
  • Znajomość JPA i/lub dowolnego z frameworków ORM
  • Doświadczenie w pracy z Spring Boot
  • Znajomość Java EE poparta doświadczeniem projektowym
  • Znajomość Web Serwisów opartych o REST i JSON lub WSDL i SOAP poparta doświadczeniem projektowym
  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub na pokrewnym kierunku
  • Znajomość metodyki Agile/ Scrum poparta doświadczeniem projektowym
Mile widziane:
  • Odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole
Opis procesu rekrutacji:
  1. Wstępna rozmowa telefoniczna z naszym przedstawicielem - 4IT Solutions (ok 20min)
  2. Telefoniczna rozmowa HR z przedstawicielem naszego Klienta (15-30min)
  3. Zdalna rozmowa techniczna z osobami z zespołu naszego Klienta (1h)

... i finalizujemy rozmowy

Czego wymagamy?

2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Java
  • Java EE
  • JPA
  • Spring Boot
  • Web services
  • REST
  • JSON
Języki:
  • Polski
  • Angielski (mile widziane)

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 90-110 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Kim jesteśmy?
4IT Solutions działa na polskim rynku od 2014 roku. Naszym core businessem jest rekrutacja konsultantów IT. Dostarczamy usługi specjalistów IT, którzy wspierają zespół klienta długoterminowo lub na czas realizacji danego projektu. W zależności od projektu oferujemy zatrudnienie bezpośrednio u Klienta lub umowę typu body-leasing.
W 4IT Solutions wierzymy, że trzon firmy tworzą nasi pracownicy. Wysoka jakość usług i sukces naszych klientów zależy od nich. Nasz zespół to grupa zgranych ludzi reprezentująca najwyższe standardy etyki biznesu. Wierzymy w długotrwałe relacje z klientami, które budujemy dzięki dostarczaniu usług najwyższej jakości. Naszym kluczem do sukcesu są proste procesy, brak komplikacji i automatyzacja.
Data publikacji: 2024-04-21