Mobilny Technik Serwisu, POLICE

Firma Jungheinrich to wiodący producent kompleksowych rozwiązań intralogistycznych. Poza produkcją, sprzedażą, wynajmem oraz serwisowaniem wózków widłowych, oferujemy potrzebne w każdym nowoczesnym magazynie: najwyższej klasy regały, oprogramowanie oraz dodatkowe wyposażenie. Stawiamy sobie ambitne cele, które osiągamy wspólnie z naszymi Pracownikami. Inwestujemy w talenty i promujemy kulturę otwartości, uczciwości i wzajemnego szacunku. Dołączając do Jungheinrich, dołączysz do zespołu kreatywnych ludzi, dzięki którym powstają innowacyjne rozwiązania.

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta.

Nasze wymagania:

  • Mocnych podstaw elektrotechniki - znajomości budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników.

  • Mocnych podstaw mechaniki - znajomości budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych.

  • Wykształcenia min. zawodowego, mile widziane elektrotechniczne.

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej.

  • Mile widziana praktyka w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka.

  • Odpowiedzialności, samodzielności.

  • Otwartości w kontaktach z Klientem, także w obszarze doradztwa i do sprzedaży.

  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pełne przeszkolenie w zakresie powierzonych obowiązków, w tym zdobycie uprawnień zawodowych (UDT - obsługa oraz konserwacja wózków widłowych, SEP do 1KV, GAZ).

  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód, telefon, laptop etc.).

  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń na każdym etapie zatrudnienia.

  • Możliwość awansowania po zdobyciu doświadczenia.

  • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i inne).

  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia premiujące osiągane wyniki.

  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.

Data publikacji: 2024-04-21