Mobilny Technik Serwisu, WROCŁAW

Firma Jungheinrich to wiodący producent kompleksowych rozwiązań intralogistycznych. Poza produkcją, sprzedażą, wynajmem oraz serwisowaniem wózków widłowych, oferujemy potrzebne w każdym nowoczesnym magazynie: najwyższej klasy regały, oprogramowanie oraz dodatkowe wyposażenie. Stawiamy sobie ambitne cele, które osiągamy wspólnie z naszymi Pracownikami. Inwestujemy w talenty i promujemy kulturę otwartości, uczciwości i wzajemnego szacunku. Dołączając do Jungheinrich, dołączysz do zespołu kreatywnych ludzi, dzięki którym powstają innowacyjne rozwiązania.

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielną naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta.

  • Współpraca w grupie Techników Serwisu oraz Konsultantów Technicznych (uzyskasz wsparcie techniczno-merytoryczne w trudnych naprawach).

Nasze wymagania:

  • Zainteresowanie techniką lub mechaniką.

  • Znajomość podstaw elektrotechniki i mechaniki.

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane elektrotechniczne.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Odpowiedzialność, samodzielność.

  • Otwartość w kontaktach z Klientem, także w obszarze doradzania wyposażenia wózków.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Mile widziane - Praktyka w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka.

To oferujemy:

  • Pierwsza umowa o pracę na czas określony (12 mscy), następną umowę na czas nieokreślony.

  • Szkolenia wprowadzające oraz szkolenie UDT (obsługa oraz konserwacja wózków widłowych, SEP do 1kV, GAZ).

  • Samochód serwisanta z możliwością użytkowania w celach prywatnych, kilka kompletów odzieży roboczej, opieka medyczną, dostęp do obiektów sportowych i siłowni, kin, teatrów, fundusz świadczeń socjalnych

  • Możliwość awansowania po zdobyciu doświadczenia.

  • Bezpieczeństwo pracy Serwisanta.

  • Wynagrodzenie stałe i premię zależną od wyników (przejrzysty system wynagradzania).

  • Pracę w przyjaznym i otwartym zespole pasjonatów techniki.

Data publikacji: 2024-04-21