Monter aparatury oświetleniowej, SOSNOWIEC

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta, lidera branży Automotive poszukujemy pracowników na stanowisko: Monter aparatury oświetleniowej

Miejsce pracy: Sosnowiec - Zagórze

Zadania:

  • Montaż podzespołów na linii produkcyjnej (branża automotive);

  • Obsługa maszyn produkcyjnych;

  • Kontrola jakości gotowych elementów.

Wymagania:

  • Zdolności manualne;

  • Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym;

  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy przy montażu.

Oferujemy:

  • Nową wyższą stawkę + stałą premię regulaminową 21%;

  • Premie: kwartalną, świąteczną, wakacyjną;

  • Umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki;

  • Dla najlepszych możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach klienta;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu Multisport.

Data publikacji: 2024-04-21