Monter generatorów, WROCŁAW

O nas

Jesteśmy liderem wśród firm dostarczających pracownikow wysoko wykwalifikowanych dla branży przemysłu. Dzisiaj Grela Group to ponad 300 specjalistów (elektromonterów, spawaczy, lakierników, Inżynierów Jakości, monterów). Od ponad 17 lat z sukcesem realizujemy projekty dla liderów z branży zarówno w Polsce jak i w Dubaju wspierając procesy produkcyjne dla nowoczesnych technologii. Sukces Naszej Firmy opieramy na ludziach, naszych pracownikach, z którymi wspólnie budujemy zespół gotowy do podjęcia najbardziej ambitnych zadań.

Grela Group tworzą Ludzie. Dołącz do Nas i przekonaj się, że jutro może być lepsze niż dziś!

Zadania na tym stanowisku

  • montaż końcowy generatorów w oparciu o przewodniki technologiczne, instrukcje oraz rysunki

  • montaż gorsetu do kadłuba

  • montaż wirnika w generatorze

  • malowanie kadłuba

Oczekujemy od Ciebie

  • znajomości rysunku technicznego i czytania dokumentacji technicznej

  • znajomości elektronarzędzi, narzędzi pneumatycznych, narzędzi ręcznych, zdolności manualnych

  • minimum wykształcenia zawodowego

  • uprawnienia hakowego - mile widziane

  • uprawnienia na wózki - mile widziane

  • gotowości do pracy zmianowej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjną stawkę godzinową w przedziale: 25 zł - netto/h+ 5 zł do godziny za pracę w weekendy i święta

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i budowania ścieżki kariery

  • benefit pracowniczy w postaci Karty Multisport

  • spotkania integracyjne i imprezy firmowe

Data publikacji: 2024-04-21