MONTER INSTALACJI SANITARNYCH I HVAC, JAWORZNO

NOWREM
GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma – Integrator
technologii budowlanych i systemów instalacyjnych zatrudni pracowników na
stanowisku:

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH I HVAC

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i
umiejętności.

Miejsce zatrudnienia: Jaworzno

Zakres obowiązków:

montaż instalacji: wodnych, kanalizacyjnych,
c.o., gazowych, olejowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, itp.

montaż urządzeń Sanitarnych: wodnych,
kanalizacyjnych, c.o., gazowych, olejowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych,
itp.

wykonywanie prac związanych z budową nowych/
przebudową istniejących instalacji sanitarnych, wodnych, kanalizacyjnych, c.o.,
gazowych, olejowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, itp.

Utrzymanie i bieżące serwisowanie urządzeń i
instalacji.

Wymagania:

wykształcenie min. średnie-techniczne,

doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat,

praktyczna wiedza w zakresie montażu instalacji,

znajomość branży sanitarnej,

umiejętność czytania i interpretowania
schematów,

praktyczna obsługa maszyn, urządzeń i elektronarzędzi
hydraulicznych,

prawo jazdy kat. „B”,

uprawnienia energetyczne SEP – dodatkowy atut,

certyfikaty, autoryzacje producentów do montażu
urządzeń – dodatkowy atut.

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

pakiet socjalno- pracowniczy,

rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez
ustawiczne szkolenia branżowe,

profesjonalne zaplecze techniczne,

niezbędne, profesjonalne narzędzia pracy.

Data publikacji: 2024-04-27