Monter Mebli, WROCŁAW

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy zajmującej się produkcją i montażem mebli - osoby do pracy, na stanowisku:

Monter mebli

Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • produkcja mebli na wymiar,

  • montaż mebli oraz nowoczesnej zabudowy meblowej.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz praktyczne doświadczenie w wykonywaniu podstawowych prac stolarskich z wykorzystaniem płyt meblowych,

  • potrafisz sprawnie montować meble,

  • potrafisz efektywnie planować czas pracy i wywiązywać się ze zleconych zadań,

  • cechują Cię sumienność, odpowiedzialność i zdyscyplinowanie.

Pracodawca oferuje:

  • stabilną pracę w nowoczesnym zakładzie stolarskim,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system premiowy (również za wykonanie dodatkowych prac wykończeniowych).

Agencja zatrudnienia nr wpisu 5355

Data publikacji: 2024-04-21