MONTER TAŚMOCIĄGÓW OPERATOR MASZYN, MECHLIN

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: prace produkcyjne, praca w zespole łatwa i powtarzalna, możliwość przyuczenia, mile widziane zdolności manualne. Oferuje: zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Praca stacjonarna w systemie zmianowym, Ustrukturyzowany proces wdrożeniowy/ przeszkolenie, Możliwość rozwoju i nabywania doświadczenia, Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i kwalifikacji, Premię kwartalną uzależnioną od zaangażowania, Karnety do korzystania z usług obiektów sportowych dla najbardziej zaangażowanych pracowników, Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej/ część kosztów dofinansowywana przez pracodawcę, Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach, Dowóz pracowników bezpłatnym autobusem kursującym na trasie Śrem/ Mechlin, dojazd na I i II zmianę możliwy również autobusem linii nr 13,
Zmianowość: trzy zmiany
praca stała
Data publikacji: 2024-03-05