New Business Developer, KRAKÓW

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B i marketingu: minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży i rozwoju biznesu, w tym co najmniej 3 lata w agencji marketingowej, z preferencją doświadczenia w branży nieruchomości.

  • Znajomość branży nieruchomości: wiedza o rynku nieruchomości, jego trendach i wyzwaniach.

  • Umiejętności strategicznego myślenia: zdolność do analizy rynku, identyfikacji nowych możliwości biznesowych oraz opracowywania i wdrażania strategii sprzedażowych.

  • Kompetencje negocjacyjne: silne umiejętności negocjacyjne i zdolność do budowania trwałych relacji z klientami.

  • Znajomość Narzędzi CRM i pakietu Office: obsługa narzędzi CRM i pakietu Office, szczególnie Excela.

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne i prezentacyjne: zdolność do skutecznej komunikacji i prezentacji ofert.

  • Opis stanowiska: New Business Developer w Agencji Marketingowej specjalizującej się w branży nieruchomości.

    O Nas:
    Jako kluczowy element naszej dynamicznie rozwijającej się agencji marketingowej, skoncentrowanej na sektorze nieruchomości, poszukujemy doświadczonego New Business Developera. Nasza agencja działa na terenie całej Polski, z głównymi biurami w Krakowie i Warszawie, i jest dedykowana obsłudze developerów nieruchomości. W związku z rozwojem, nasz zespół, który obecnie liczy 25 osób, potrzebuje wzmocnienia o osobę, która zapewni skuteczne pozyskiwanie nowych projektów sprzedażowych i rozwój biznesowy.

    Co oferujemy:

    • Stałą współpracę w formie zdalnej, na podstawie umowy B2B.

    • Atrakcyjny system premiowy: nasz system premiowy jest zaprojektowany, aby nagradzać za wyniki, oferując znaczące premie za osiąganie i przekraczanie celów sprzedażowych.

    • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach naszej agencji, działającej w dynamicznie rozwijającym się sektorze nieruchomości.

    • Zaangażowany zespół: praca w ambitnym zespole, gdzie kwalifikacje i produktywność są kluczowe, co bezpośrednio przekłada się na sukces naszych klientów.

    Dołączając do naszego zespołu jako New Business Developer, będziesz pełnił kluczową rolę w pozyskiwaniu nowych klientów i projektów marketingowych, które są niezbędne dla dalszego wzrostu naszej firmy oraz sukcesu naszych klientów w branży nieruchomości. Zapewniamy wsparcie i narzędzia niezbędne do efektywnego pozyskiwania i zarządzania nowymi możliwościami biznesowymi, a także możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i własny rozwój zawodowy. Nasz zespół ceni sobie innowacyjność, zaangażowanie i dążenie do ciągłego doskonalenia, dlatego jeśli dzielisz te wartości, jesteś osobą, której szukamy.

    ,[Pozyskiwanie nowych klientów: identyfikacja i aktywne pozyskiwanie klientów w branży nieruchomości, z naciskiem na tworzenie długoterminowych relacji biznesowych., Rozwój i implementacja strategii sprzedażowych: opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju biznesu, aby maksymalizować sprzedaż i ROI., Analiza rynku i konkurencji: analiza trendów branżowych i monitorowanie działań konkurencji., Negocjacje i przygotowywanie ofert: przygotowywanie i prezentowanie ofert dostosowanych do potrzeb klientów w branży nieruchomości, prowadzenie negocjacji handlowych., Zarządzanie relacjami z klientami: budowanie i utrzymywanie stałych relacji z kluczowymi klientami oraz identyfikacja możliwości rozwoju współpracy., Współpraca z zespołem: ścisła współpraca z zespołem marketingowym i produkcyjnym w celu opracowywania skutecznych kampanii dla nowych klientów., Raportowanie i analiza danych: skuteczne zarządzanie danymi w systemie CRM, przygotowywanie raportów dotyczących postępów i wyników sprzedaży.] Requirements: CRM, MS Office, Excel Additionally: Remote work, In-house trainings.
Data publikacji: 2024-04-21