Ochrona na obiekcie przemyslowym, WROCŁAW

Firma DELTA SECURITY poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownika Ochrony Fizycznej do zakładu produkcyjnego w Biskupicach Podgórnych (pod Wrocławiem)

Praca od zaraz

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Grafik pracy 24/48 (24 godziny pracy, po czym 48 godzin wolnego), czyli 240 h/mies.
  • Godziny pracy obejmujące całą dobę: 06:00 - 06:00, z uwzględnieniem regularnych przerw w trakcie dnia i nocy
  • Kompleksowe szkolenie i wdrożenie w cały zakres wykonywanych obowiązków
  • Stawka: 22,50 zł/godz. netto
  • Osoby posiadające status studenta/ucznia do 26 roku życia: 28,50 zł/godz. netto

Dojazd:

  • Darmowy transport pracowniczy z Wrocławia (przystanek Kwiska, plac Bema, Arkady, Hallera, aleja Karkonoska)

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Solidność i punktualność
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego lub posiadanie prawa jazdy będą dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Nadzorowanie ruchu pracowników produkcji przy bramkach wejściowych do zakładu, weryfikacja przepustek, identyfikatorów i dokumentów
  • Obchód terenu zakładu

Zapraszamy do przesyłania CV poprzez portal. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Szukamy pracowników, którzy podchodzą do zatrudnienia z powagą. Oczekujemy zaangażowania i gotowości do długotrwałej współpracy.

W Delta Security wierzymy, że każda firma zasługuje na to, by funkcjonować w bezpiecznym otoczeniu, tak jak każdy człowiek zasługuje na to, by czuć się bezpiecznie. Dlatego zapewniamy profesjonalną ochronę, która gwarantuje spokój i zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Data publikacji: 2024-01-19