Ochrona sklepu odzieżowego w Bielsku Białej, BIELSKO BIAŁA

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zatrudnimy pracownika ochrony do sklepu odzieżowego w Bielsku Białej - praca na umowę zlecenie 21 zł netto/ godz.!!

PRACA OD ZARAZ !! PILNE !!

Obowiązki:

  • nadzór bezpośredni obiektu oraz z wykorzystaniem systemu monitorującego

  • realizacja procedur zgodnie z oczekiwaniem kontrahenta

  • przeciwdziałanie kradzieżom

  • reagowanie na systemy alarmowe

  • raportowanie przebiegu służby

Wymagania:

  • konieczna znajomość obsługi monitoringu i komputera

  • mile widziane doświadczenie w ochronie obiektów handlowych

  • niekaralność

  • dyspozycyjność

  • punktualność

Oferujemy :

  • umowę zlecenie

  • przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń

  • regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub skontaktuj się telefonicznie w godzinach 8:00-16:00 6.9.5.9.6.0.5.1.9 od poniedziałku do piątku.

Data publikacji: 2024-04-21