Ochrona w sklepie 22.50zł netto/godz. Częstochowa, CZĘSTOCHOWA

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Szukamy pracowników ochrony do sklepu w Częstochowie przy ul. Okulickiego lub Jagiellońska .

Praca w godzinach otwarcia marketu , zatrudnienie na umowę zlecenie.

Obowiązki:

  • Obsługa systemów monitorujących,

  • Reagowanie na systemy alarmowe,

  • Przeciwdziałanie kradzieży,

  • Raportowanie przebiegu służby.

Oczekujemy:

  • Niekaralności,

  • Spostrzegawczości,

  • Zaangażowania w powierzone zadania,

  • Punktualności,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy :

  • Umowę zlecenie,

  • Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń,

  • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem,

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,

  • Pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub o kontakt telefoniczny pod numerem 6.9.5.9.6.0.5.1.9 od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.

Data publikacji: 2024-04-21