Office Assistant Recepcjonista/ka, WARSZAWA

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Nasz klient to największa na świecie firma produkująca i sprzedająca biżuterię, której produkty pomagają milionom ludzi na całym świecie wyrażać swoje uczucia każdego dnia.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Witanie gości, obsługa recepcji biura;

  • Obsługa spotkań biznesowych;

  • Prowadzenie ewidencji dokumentów, archiwizacja dokumentów;

  • Przygotowywanie korespondencji do wysyłki pocztą lub kurierem, dystrybucja poczty wewnątrz biura;

  • Zamawianie artykułów biurowych i gastronomicznych;

  • Zgłaszanie napraw i zamawianie wymaganego serwisu maszyn biurowych;

  • Rozliczanie faktur związanych z obszarem administracji;

  • Organizacja imprez firmowych;

  • Dodatkowe zadania zlecone przez Kierownika.

  • Dobra znajomość narzędzi pakietu Microsoft Office;

  • Umiejętność obsługi klienta i pozytywne nastawienie;

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne;

  • Biegła komunikacja w języku angielskim i polskim;

  • Umiejętność budowania dobrych relacji z otoczeniem;

  • Doświadczenie na stanowisku recepcjonistki będzie dodatkowym atutem.

  • Praca w firmie o unikalnej kulturze organizacyjnej nastawionej na ludzi i ciągły rozwój;

  • Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;

  • Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów;

  • Bezpłatny parking za wcześniejszą rezerwacją;

  • Zatrudnienie od zaraz!

Data publikacji: 2024-04-21