Operator CNC &#124 dwie zmiany &#124 9000 zł brutto, ZABRZE

Zapraszamy do współpracy Operatorów CNC.

Umowa o pracę, dwie zmiany, system premiowy.

Oferta przeznaczona jest również dla Kandydatów świeżo po kursie.

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • obsługa tokarki CNC

  • przygotowanie detali w oparciu o rysunek, dobór parametrów

  • obsługa przyrządów pomiarowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na tokarkach CNC (sterowanie Sinumerik/ FANUC) lub ukończony kurs

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

  • znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku

  • wynagrodzenie miesięczne do 9000 zł brutto (zależnie od doświadczenia)

  • premię miesięczną

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • możliwość dołączenia do doświadczonego zespołu

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-22