Operator CNC – prasy krawędziowe Safan Durma, AMSTERDAM

APV.EU (KRAZ 24145) Jesteśmy agencją rekrutacyjną,
która od kilkunastu lat łączy utalentowanych pracowników z zaufanymi
pracodawcami. Dbamy o interesy każdej ze stron! Dla naszego Klienta
poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator CNC – prasy krawędziowe
Safan, Durma

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie
    i obsługa procesu obróbki metali na maszynach CNC

  • Kontrolowanie
    jakości wykonanych elementów

  • Wykonywanie
    niezbędnych pomiarów

Wymagamy:

  • własnej
    działalności + A1,

  • komunikatywnej
    znajomości języka angielskiego/niderlandzkiego,

  • doświadczenia
    na podobnym stanowisku,

  • Umiejętności
    obsługi obrabiarek sterowanych manualnie i numerycznie.

  • Podstawowej
    znajomości budowy maszyn obróbczych

Oferujemy:

  • stabilną współpracę
    w oparciu o umowę B2B,

  • zorganizowane
    i opłacone zakwaterowanie,

  • stawkę 21
    euro netto/ B2B,

  • dodatek
    3€/h za własny samochód

  • narzędzia,

  • zdalną
    opiekę koordynatora przez cały okres kontraktu,

  • 300 euro
    brutto za polecenie każdego elektryka, hydraulika, montera wentylacji,
    spawaczy z min. 2 letnim doświadczeniem (po przepracowaniu przez tą osobę
    1 m-ca)

Administratorem danych jest APV. EU z siedzibą w
Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w
przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla
potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich
danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami
ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest
dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych
osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Data publikacji: 2024-04-28