Operator CNC FREZER TOKARZ – możliwość przyuczenia do zawodu, RADOM

RADMOT Sp. z o. o. z siedzibą w Woli Gutowskiej, Jedlińsk

Produkcja części metalowych metodami obróbki skrawaniem CNC to nasza pasja od prawie 40 lat. Mamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w regionie. Zatrudniamy już 200 pracowników i cały czas się powiększamy.
Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Jakie będą Twoje zadania:

  • Przygotowanie obrabiarki CNC do produkcji części w oparciu o dokumentację technologiczną,

  • Produkowanie części zgodnie z rysunkiem technicznym,

  • Kontrola jakości wykonanego wyrobu i weryfikacja jego zgodności,

  • Praca w systemie 3 zmianowym.

Dołączając do nas zyskasz:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) oraz korzystne warunki pracy,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i stałego rozwoju,

  • Profesjonalne szkolenia oraz wsparcie naszych pracowników,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności + premia regulaminowa,

  • Dodatki za pracę w nadgodzinach oraz za pracę w godzinach nocnych,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, firmowe imprezy i prezenty, parking),

  • Płatny system poleceń pracowniczych, premia frekwencyjna,

  • Nowoczesne zaplecze technologiczne i pracę na najnowocześniejszym parku maszynowym,

  • Przyjazną atmosferę oraz zgrany i doświadczony zespół.

Mile widziane :

  • Znajomości rysunku technicznego,

  • Znajomości narzędzi pomiarowych i skrawających,

  • Doświadczenie minimum 2 lata,

  • Umiejętność obsługi frezarki CNC z jednym z systemów sterowania: Heidenhain, Sinumerik lub Fanuc,

  • Umiejętność obsługi tokarki CNC z jednym z systemów sterowania: Sinumerik lub Fanuc.

Data publikacji: 2024-04-21