Operator ekstrudera wytłaczarki, ŚWIDNICA

Dla naszego klienta, który jest producentem komponentów przeznaczonych do gospodarstwa domowego prowadzimy rekrutację na stanowisko:

OPERATOR EKSTRUDERA (WYTŁACZARKI)

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn i urządzeń, głównie wytłaczarek do przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Przygotowanie, uruchamianie, prowadzenie procesów technologicznych zgodnie ze standardami pracy, korygowanie parametrów produkcyjnych

  • Ustawianie, przezbrajanie stanowisk produkcyjnych (maszyny, urządzenia i oprzyrządowanie)

  • Kontrola i wyjaśnianie rozbieżności

  • Dbanie o stan techniczny i prawidłowe użytkowanie maszyn i urządzeń

  • Kontrola jakościowa produkowanych detali

  • Czyszczenie i konserwacja linii i urządzeń, udział w pracach zespołu do TPM

  • Raportowanie wskaźników

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z zautomatyzowanymi liniami technologicznymi

  • Znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych (w szczególności PP, PVC,PE)

  • Ogólna wiedza mechaniczna

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Premie świąteczne i stażowe

  • Transport pracowniczy

  • Dodatek do paliwa

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pakiet benefitów pozapłacowych m. in.: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do prywatnej

  • opieki zdrowotnej, świąteczne paczki dla pracowników, dofinansowanie do

  • wakacji, ZFFŚ)

  • pracę w Żarowie

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21