Operator lasera, PIASECZNO

Dzień dobry,

Obecnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator lasera

Lokalizacja:  okolice Piaseczna

Opis stanowiska:

  • Samodzielna obsługa lasera (wypalanie w sklejce)
  • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,
  • bieżąca kontrola stanowiska realizowanych zleceń.

Wymagania:

  • dokładność, dyspozycyjność, sumienność, zaangażowanie,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • terminowe realizowanie zleceń
  • chęć do nauki i rozwoju

Oferujemy:

  • stabilną pracę na pełen etat
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w trybie zmianowym
  • płatne nadgodziny
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w firmie przyjaznej pracownikowi
  • system premiowania
  • prywatna opieka medyczna (Lux Med)
  • ubezpieczenie na życie (Aviva)

W Polsce od 2006 roku skutecznie działamy w obszarze doradztwa personalnego – indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i całego procesu rekrutacji. Świadczymy usługi w zakresie Rekrutacji, Outsoursingu pracowniczego, Payrollingu i Outplacementu.

Data publikacji: 2024-01-30