Operator linii produkcyjnej, DASZYNA

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zadania:

  • dostosowywanie ustawień maszyn do produktu;

  • kontrolowanie poprawności przetwarzania produktu na liniach produkcyjnych;

  • usuwanie drobnych przestojów (utrzymywanie ciągłości pracy linii produkcyjnych);

  • dbanie o jakość produktu oraz utrzymywanie optymalnych uzysków;

  • diagnozowanie oraz zgłaszanie bieżących nieprawidłowości w pracy maszyn i urządzeń do odpowiednich służb;

  • czynny udział przy pracach konserwacyjno-remontowych i usuwaniu awarii.

Oczekiwania:

  • rzetelność;

  • dokładność;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • atrakcyjny system motywacyjny;

  • bezpłatny dowóz pracowników na wyznaczonych trasach;

  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobytą wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem;

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń;

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy;

  • posiłek regeneracyjny;

  • bogatą ofertę Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Data publikacji: 2024-04-21