Operator maszyn bez doświadczenia, ZABRZE

Nie masz doświadczenia na produkcji ale chcesz go zdobyć?

Zacznij swoją karierę z nami na zakładzie produkcyjnym na stanowisku operator maszyn!

Nr kontaktowy: 508 040 093

Oferujemy:

  • wynagrodzenie miesięczne 4300 zł brutto

  • dodatek za pracę w godzinach nocnych

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • możliwość szybkiego przejęcia bezpośredniego pod firmę Klienta

  • szybka ścieżka rekrutacyjna

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie Allianz oraz karta Multisport

  • pracę w zgranym zespole

Zadania:

  • obsługa zrobotyzowanych maszyn

  • wzrokowa kontrola jakości wyrobów gotowych

  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • dostępność do pracy w systemie III zmianowym

  • chęć i motywacja do pracy

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21