Operator maszyn CNC, DĄBROWA GÓRNICZA

Zapraszamy do współpracy Operatorów maszyn CNC oraz Operatorów maszyn, zainteresowanych dalszym rozwojem zawodowym.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

  • obsługa maszyn CNC (m.in. frezarki, tokarki, prasy, giętarki)

  • ustawianie parametrów maszyn i nadzór nad pracą maszyn

  • prace produkcyjne, kontrola jakościowa wytwarzanych elementów

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn/ maszyn CNC

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym, docelowo- trzyzmianowym

  • chęć podjęcia długofalowej współpracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego

  • premię frekwencyjną

  • dodatkowe bonusy planowane przez Pracodawcę: ubezpieczenie grupowe, dodatki świąteczne

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-22