Operator maszyn i urządzeń, DASZYNA

ANIMEX FOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa zatrudniającą blisko 9 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak:

Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Obecnie do nowego zakładu K5 poszukujemy pracownika na stanowisko:

Główne zadania:

  • W zakresie produkcji mączek i tłuszczów zwierzęcych:

    • Organizowanie i kierowanie procesem produkcji maczek i tłuszczów zwierzęcych w oparciu o miesięczne plany produkcji,

    • Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi normami technologicznymi przy zachowaniu pełnego wykorzystania zdolności produkcyjnej maszyn i urządzeń węzła technologicznego oraz normatywnej wydajności surowca i jakości wyrobów gotowych,

    • Wykonywanie prac porządkowych,

    • Udział w bieżącej optymalizacji procesów produkcyjnych,

    • Rozwiązywanie problemów technicznych i wykonywanie drobnych napraw maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza techniczna,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na zautomatyzowanych liniach technologicznych,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Posiadanie uprawnień do kierowania wózków widłowych,

  • Mile widziane uprawnienia SEP.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w systemie zmianowym,

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,

  • Pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności, polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy, możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

Data publikacji: 2024-04-21