OPERATOR MASZYN KOTROLNYCH, TRĄBKI

Huta szkła Zignago Vetro Polska S.A. wiodący producent opakowań szklanych poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN KOTROLNYCH

Miejsce pracy: Trąbki k. Garwolina

Obowiązki:

  • Utrzymywanie w ruchu ciągłym maszyn i urządzeń kontrolnych
  • Kontrola i regulacja maszyn pakujących
  • Prace konserwacyjne urządzeń w warsztacie
  • Kontrola jakościowa opakowań szklanych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne elektryczne lub mechaniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 3 lata przy obsłudze i naprawie maszyn produkcyjnych
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – praca od zaraz
  • Stały grafik pracy w systemie 4- zmianowym (8 godz./dzień)
  • Premia kwartalna zależna od absencji
  • Premia roczna
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego m.in. wczasy pod gruszą, talony na święta, karty świąteczne dla dzieci do 14 rż., pożyczki mieszkaniowe

Jesteś zainteresowany - prześlij swoje CV: [email protected]

Masz pytania - zadzwoń lub napisz SMS: 576 328 333

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Data publikacji: 2024-04-21