Operator Maszyn produkcja sprzętu AGD, PABIANICE

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta, renomowanego producenta sprzętów AGD, poszukujemy kandydatów na równe stanowiska pracy w obszarze produkcji: Monterów, Operatorów Maszyn, Magazynierów z UDT.

Operator Maszyn (produkcja sprzętu AGD)

Miejsce pracy: Ksawerów, k./ Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • ustawianie parametrów maszyn

  • monitorowanie pracy maszyn, kontrola parametrów produkcji

  • identyfikacja i rozwiązywanie ewentualnych problemów

  • współpraca z zespołem produkcyjnym

  • dbanie o porządek na stanowisku i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas pracy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w obszarze produkcji związane z obsługą maszyn

  • znajomość obsługi narzędzi ręcznych oraz elektrycznych

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku, w systemie III zmianowym

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie, bezpośrednio u klienta na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia frekwencyjna

  • szkolenie stanowiskowe i wdrożenie nowych pracowników

  • stołówka i dofinansowanie do obiadów

  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, świadczenie pieniężne na święta (Boże Narodzenie/Wielkanoc)

  • bezpłatny transport pracowniczy z miejscowości: Łódź, Łask, Dobroń, Pabianice

Data publikacji: 2024-04-21