OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH automaty szklarskie, TRĄBKI

Huta szkła Zignago Vetro Polska S.A. wiodący producent opakowań szklanych poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH (automaty szklarskie)

Miejsce pracy: Trąbki k. Garwolina

Zakres obowiązków:

  • Obsługa automatów szklarskich IS
  • Utrzymywanie procesu produkcyjnego według ustalonego standardu
  • Podejmowanie działań zmierzających do usuwania wad opakowań szklanych
  • Stałe kontrolowanie parametrów pracy automatu

Wymagania:

  • Wykształcenie mechaniczne zawodowe lub techniczne
  • Min. 1- roczne doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zorientowanie na wynik

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – praca od zaraz
  • Stały grafik pracy w systemie 4- zmianowym (8 godz./dzień)
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Premia kwartalna zależna od absencji
  • Premia roczna
  • Szkolenia stanowiskowe trwające do 1,5 roku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego m.in. wczasy pod gruszą, talony na święta, karty świąteczne dla dzieci do 14 rż., pożyczki mieszkaniowe

Jesteś zainteresowany prześlij swoje CV: [email protected]

Masz pytania zadzwoń lub napisz SMS: 576 328 333

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Data publikacji: 2024-04-21