Operator Maszyn Produkcyjnych Ustawiacz m/k, WARSZAWA

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie bezpiecznej pracy linii poprzez usuwanie lub zgłaszanie do usunięcia wszelkich nieprawidłowości pracy maszyny mających wpływ na bezpieczeństwo,

  • Wykonywanie prostych czynności naprawczych,

  • Ustawianie / regulowanie parametrów pracy linii zgodnie z kartą ustawień,

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez okresowe przeglądy, remonty i konserwację maszyn,

  • Wykonywanie przezbrojeń (wymiana części formatowych, zmienianie parametrów / programów / ustawień pracy linii),

  • Udział w ciągłym doskonaleniu procesów i obszaru produkcji.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne,

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,

  • Podstawowa wiedza mechaniczna,

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności,

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (Poniedziałek - Piątek).

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie: 5 500 - 6 000 zł/brutto,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku i firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, opieka lekarska, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, paczki świąteczne)

  • Pracę od poniedziałku do piątku.

Data publikacji: 2024-04-21