Operator maszyn produkcyjnych, WŁOCŁAWEK

Dziś, dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu firmy, w oparciu o surowce najlepszej jakości, certyfikatom zobowiązującym do nieustannego doskonalenia, z dumą prezentujemy produkty, także pod marką Bakal. Atlanta Poland S.A. posiada dwa zakłady - w Gdańsku i we Włocławku. Nasza firma kojarzona jest ze smacznymi i pełnowartościowymi bakaliami, ale nasza firma to przede wszystkim ludzie, których praca prowadzi do dostarczania na rynek hurtowy i detaliczny wysokiej jakości bakalii. Konsekwentnie realizujemy założoną strategię. Zaangażowanie i lojalność to główne cechy naszych pracowników, dzięki którym firma może pochwalić się mianem lidera na rynku hurtowego handlu bakaliami.

Zadania:

  • Ustawianie parametrów maszyn produkcyjnych

  • Realizacja planu produkcji dla danej linii

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej  wymaganej na stanowisku pracy

  • Bieżąca kontrola jakości produkcji i wyrobu produkcyjnego

  • Kontrola zużycia surowca

  • Utrzymanie czystości produkcji (w tym: czystość na stanowisku pracy , czystość  urządzeń i otoczenia oraz prawidłową eksploatację urządzeń)

  • Raportowanie danych do brygadzisty produkcji

  • Udział w modernizacji i optymalizacji parku maszynowego

  • Raportowanie wykonania prac do przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Doświadczenie w pracy na produkcji w firmie produkcyjnej

  • Dokładność, odpowiedzialność i sumienność

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Dobra organizacja pracy

  • Chęć rozwoju, gotowość do szkoleń i zdobywania nowych kompetencji technicznych,

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean mile widziana

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku - lider na rynku bakalii

  • Interesującą, rozwijającą pracę w doświadczonym, pomocnym i otwartym zespole

  • Transparentny system wynagradzania: podstawa + konkretny system premiowy - Pracownik ma realny wpływ na swoje wynagrodzenie

  • Szkolenia zawodowe, uprawnienia finansowane lub dofinansowane przez pracodawcę

  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna po okresie próbnym, karta Multisport, dofinansowanie szkoleń, pakiet socjalny, w tym świadczenia finansowe, świadczenia dla dzieci, pożyczki na preferencyjnych warunkach, zapomogi w trudnych sytuacjach życiowych, spotkania integracyjne i inne), atrakcyjne zniżki na produkty firmowe - bakalie

  • Możliwość wykorzystania i doskonalenia swoich umiejętności zawodowych

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania innowacji oraz innych rozwiązań usprawniających

  • Praca 3-zmianowa

Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2024-04-21