Operator Maszyn Produkcyjnych, WARSZAWA

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko;

Operator Maszyn Produkcyjnych

Lokalizacja: Warszawa ul. Ryżowa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych m.in. tokarki, frezarki

  • Kontrola produktów zgodnie z wytycznymi

  • Pakowanie, zgrzewanie i sterylizacja produktów

Wymagania:

  • Zdolności manualne

  • Skrupulatność i orientacja na detale

  • Wielozadaniowość

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6.00 -14.00/ 14.00 -22.00/ 22.00-6.00)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta

  • Premia miesięczna do 1000 zł brutto

  • Premia półroczna do 40% wynagrodzenia podstawowego uzależniona od wyników

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Pakiet socjalny

  • Paczki świąteczne

  • Spotkania integracyjne

  • Szkolenie wdrażające

  • Odpowiednią odzież roboczą

Data publikacji: 2024-04-21