Operator maszyn produkcyjnych, WARSZAWA

Operator maszyn

Chcesz dobrze zarobić? Zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• Parametryzacja i obsługa urządzeń, uzupełnianie surowców, komponentów w maszynie, dbanie o jakość procesu produkcji, kontrola i utrzymanie wysokiej jakości wyrobów gotowych

• Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

• Raportowanie wg wskaźników KPI

• Wstępna identyfikacja zaobserwowanego problemu, samodzielne wykonywanie bieżących napraw mechanicznych

• Przestrzeganie standardów ISO, HACCP i BHP

• Wdrożenie i szkolenie nowych pracowników

Wymagania:

• Aktualne badania medycyny pracy

• Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy:

• Umowa zlecenie

• Stawka 29,07 brutto/h + 1zł netto dodatku za zakwaterowanie lub transport

• Praca zmianowa od pn - pt (rzadko soboty) 6:00-13:50 lub 13:50-21:50

• Darmowe napoje

• 20-minutowa przerwa obiadowa

Więcej informacji pod numerem:

tel.: + 48 786 986 595

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Smart

Data publikacji: 2024-02-21