Operator Maszyn Produkcyjnych, ZGIERZ

Atlas Sp. z o. o. największy producent chemii budowlanej w Polsce do swojego zakładu zlokalizowanego w Zgierzu poszukuje osoby na stanowisko  Operatora Maszyn Produkcyjnych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • obsługa robotów,
  • obsługa mieszalników,
  • kontrolowanie jakości produktu,
  • dbanie o czystość stanowiska pracy i otoczenia.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie, preferowane techniczne,
  • doświadczenia w pracy na liniach produkcyjnych,
  • dyspozycyjności– gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • sumienności, dokładności, punktualności,
  • umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

  • aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w systemie trzyzmianowym;
  • benefity: możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej, a także skorzystania z pakietu socjalnego; dofinansowanie do karty sportowej oraz posiłków; program poleceń pracowniczych.
Data publikacji: 2024-04-27