Operator maszyn produkcyjnych, ZGIERZ

Zakład Produkcyjny Atlas Sp. z o. o. w Zgierzu poszukuje do zespołu wykwalifikowanego Operatora Maszyn Produkcyjnych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • obsługa robotów,
  • obsługa mieszalników,
  • kontrolowanie jakości produktu,
  • dbanie o czystość stanowiska pracy i otoczenia.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie, preferowane techniczne,
  • doświadczenia w pracy na liniach produkcyjnych,
  • dyspozycyjności– gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • sumienności, dokładności, punktualności,
  • umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

  • aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w systemie trzyzmianowym;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej, a także skorzystania z pakietu socjalnego;
  • dofinansowanie do karty sportowej oraz posiłków;
  • program poleceń pracowniczych.

Firma ATLAS to obecnie największy producent wyrobów chemii budowlanej w Polsce, będący niekwestionowanym liderem na polskim rynku. Oferta firmy obejmuje kompleksowy asortyment wyrobów budowlanych pozwalający na budowę lub remont budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych.

Od ponad 30 lat jesteśmy stabilnym i wiarygodnym pracodawcą, z którym można związać się na lata. Za każdym osiągnięciem firmy stoją jej pracownicy. Ich zaangażowanie, potencjał i umiejętności stanowią klucz do wspólnego sukcesu. Stawiamy na ludzi dobrze zorganizowanych, z pasją i pomysłami, którzy są gotowi na podejmowanie nowych wyzwań. Cenimy współpracę, inicjatywę i otwarty umysł. Liczy się dla nas samodzielność i profesjonalizm. Firma rozwija się, gdy rozwijają się jej pracownicy. Właśnie dlatego doskonalimy umiejętności naszych pracowników, zapewniając im udział w szkoleniach i specjalistycznych kursach, budujących wiedzę i kompetencje.

Data publikacji: 2024-03-24