Operator maszyn, GDAŃSK

Dla naszego Klienta z branży poligraficznej poszukujemy osób na stanowisko: Operatora maszyn

Miejsce wykonywania pracy: Kowale k.Gdańska

Zadania:

  • produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją produktową

  • ustawianie właściwych parametrów maszyn

  • nadzór i kontrola jakości wyprodukowanych produktów

  • dbałość o stan techniczny maszyn

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • wykształcenie minimum zawodowe (kierunki poligraficzne mile widziane)

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielności w realizacji powierzonych zadań na wysokim poziomie

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn introligatorskich (składarko-sklejarek)

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem

  • program wdrożenia do organizacji i szkolenia niezbędne do samodzielnego wykonywania pracy

  • system premiowy uzależniony od wyników pracy do 20% miesięcznego wynagrodzenia

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie karty sportowej

  • dodatki do zakwaterowania w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21